Zatrudniamy!

Front-End Developer

Dziesięciu Frontend Deweloperów przyjmiemy od zaraz! Do nowego projektu tworzenia aplikacji powiększamy nasz zespół programistów dwukrotnie. Zapewniamy miejsce pracy z nieformalną, przyjazną atmosferą oraz elastycznym podejściem do pracownika. Spójrz na wymagania – spełniasz je? Aplikuj jeszcze dziś.

Back-End Developer

Do kreatywnego i stale rozwijającego się zespołu Agencji Moonfox poszukujemy świeżego umysłu o ciekawym dorobku. Jeżeli jesteś sprytny jak lis pracując z frameworkami, w PHP zakodujesz wszystko, a do wysyłania sms’ów używasz API, zaaplikuj na to ogłoszenie i dowiedz się jakby to było pracować w lisim zespole.

Dołącz do nas

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Nic straconego. Jeśli uważasz, że możesz do nas pasować - wyślij CV i napisz kilka słów o sobie.

Poszukujesz wyzwań?

Dołącz do drużyny

Każdy z członków zespołu wniósł do MoonFox ogromny bagaż doświadczeń i wiedzę, co przejawia się w dojrzałości naszych projektów. Mamy świeże umysły i niewyczerpane pokłady kreatywności. Łącząc kompetencje z doświadczeniem, stawiamy na rozwiązania nowoczesne i użyteczne, ze zdrowym podejściem do oprogramowania.

Chcesz być jedną/ym z nas?

Wymagamy:

  • zaangażowania w pracy i podejściu do obowiązków,
  • wysokiej motywacji i wyznaczania własnych cełow,
  • samodzielności w działaniu i odpowiedzialności,
  • pasji życia i głodu wiedzy

A co dla Ciebie?

Oferujemy